Álláshirdetés

Az Ég-Ígérő Érdligeti Református Óvoda pótjelentkezést hirdet ÓVÓPEDAGÓGUS munkakörben.

Kérjük, jelentkezését küldje el mihamarabb az óvoda email címére, de legkésőbb 2022. január 23-ig.

SZOLGÁLATI LAKÁSRA ÉS LAKHATÁSRA IS VAN LEHETŐSÉG AZ ÓVODA ÉS AZ EGYHÁZKÖZSÉG SZOLGÁLATI LAKÁSAIBAN.

A jelentkezéshez a következő iratokat kérjük csatolni:

• Fényképes szakmai önéletrajz (lényegretörően). Ebben tömören mutassák be, kérjük tanulmányaikat, korábbi munkahelyeiket és szakmai tapasztalataikat.
  • Motivációs levél (szövegszerűen/hosszabban).
    • Ebben fejtsék ki részletesen motivációjukat a megpályázott állással kapcsolatban.
    • Kérjük, szánjanak helyet saját Istennel való kapcsolatuk és kegyességi gyakorlatuk bemutatására is, illetve lehetőség szerint engedjenek mélyebb betekintést abba a keresztyén közösségbe, amelynek alkotó tagjai.
    • Ismertessék saját tálentumaikat.
    • S lehetőség szerint fogalmazzák meg, milyen elvárásaik lennének a lelkiség terén a református óvodával szemben.

Az óvoda e-mail címe: eg-igero.ovoda@reformatus.hu

Kérdés esetén keressenek bátran a következő elérhetőségeken.

A levél tárgyához írja be: ÁLLÁSHIRDETÉS.

Az állásinterjúkra január 23-t követően kerül sor.

Közelgő eseményeink

Ökumené
Reformáció napi istentisztelet
Érdligeti református templom
Érdligeti templom
Imádkozás az üldözött keresztyénekért
Ökumenikus imaest

Álláshirdetés

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.