Boldogok az irgalmasok... Mt 5,7

Boldogok az irgalmasok... Mt 5,7

Érdligeti Református Egyházközség

TAGSÁG

Szeretettel várjuk minden kedves testvérünket, aki csatlakozni szeretne gyülekezetünk lelki közösségéhez.

Hogyan lehetek tag?

A gyülekezet tagja
A gyülekezet azt jelenti, hogy egy lelki értelemben összetartozó közösség, metaforával élve egy lelki család. Gyülekezetünk lelki közösségének mindenki - gyermek és felnőtt, megkeresztelt és meg nem keresztelt, különböző felekezetből érkezők is - tagjai lehetnek, akik otthonra találnak közöttünk. Csatlakozási szándékát kérjük, jelezze a gyülekezet vezetőinek, akik szívesen segítenek, hogy minél hamarabb itthon érezze magát köztünk.

A egyházközség hivatalos tagja
Az egyházközség jogi, formális megnevezés.
Amennyiben gyülekezeti tagságát szeretné hivatalos formában is rögzíteni, azaz az egyházközség választói névjegyzékének hivatalos tagjává válni, akkor kérjük, juttasson el hozzánk egy kitöltött Tagsági Adatlapot, ami alapján rögzítjük személyes adatait a gyülekezet névjegyzékében.
Egyházi törvényeink szabályozzák, hogy az egyházközségi választói névjegyzék tagja az lehet, aki:
- konfirmált
- elmúlt 18 éves
- rendszeresen látogatja a gyülekezet alkalmait
- rendszeresen úrvacsorázik
- a gyülekezet szolgáló tagja
- név szerint (befizetéssel/átutalással) rendszeresen adakozik a gyülekezet anyagi fenntartása érdekében (az adakozásról itt olvashat részletesebben)
- - - - - - - - - - - - -
Az adatlap kitöltése előtt kérjük, olvassa el az Adatkezelési Tájékoztatót.

ADATKEZELÉSI TÁJJÉKOZTATÓ LETÖLTÉSE

ADATKEZELÉSI TÁJÉKOZTATÓ