Baranyi - Derhán Andrea

Baranyi-Derhán Andreának hívnak. 1971-ben születtem, három nagykorú gyermek édesanyja vagyok.

2011-ben tapasztaltam meg Jézus Krisztus szeretetét és szabadító kegyelmét. Az Úr melletti elköteleződésemet 2013-ban tett konfirmációm alkalmával pecsételtem meg. 2018-ban költöztünk Érdre férjemmel és a legkisebb gyermekünkkel. Ez időben csatlakoztunk az érdligeti gyülekezethez.

2020-ban választott meg a közösség presbiterének. Váratlan volt a felkérés, de Isten Ézsaiás könyvének 48,17 versével bátorított erre a szolgálatra: “Én, az Úr, vagyok a te Istened, arra tanítalak, ami javadra válik, azon az úton vezetlek, amelyen járnod kell.”

Nagy öröm volt számomra, hogy gyülekezetünkben is alakulhatott egy kékkeresztes utógondozó és támogató csoport. Gyülekezeti tagként is és ennek a csoportnak a vezetőjeként is fontos számomra, hogy bizonyságot tehessek arról, hogy van szabadítás a szenvedély betegségből, mégpedig Jézus Krisztus által!

Isten ajándékaként élem meg, hogy ennek a befogadó közösségnek tagja lehetek.