Hálaadó istentisztelet

2021. december 19-én hálaadó istentisztelet keretében köszöntük meg Istennek, hogy templomunk homlokzata és teljes külső megjelenése megújulhatott. Hosszú előkészítő munkát követően egy féléves felújítási projekt után végül minden a helyére kerülhetett.

A hálaadó istentisztelet vendégei voltak Balog Zoltán püspök, Veres Sándor főgondnok, Nyilas Zoltán esperes, P. Tóth Zoltán főgondnok, Azbej Tristan államtitkár, Aradszki András országgyűlési képviselő, Csőzik László polgármester.

A hálaadó istentiszteleten Balog Zoltán püspök hirdette Isten igéjét, majd meghívott vendégeink köszöntötték a gyülekezetet.

Az istentiszteletet követően Azbej Tristan államtitkár és Balog Zoltán püspök felavatta az Üldözött és a mártír keresztyének emlékfalát, ahol a gyülekezett Literáty Zsuzsanna vezetésével együtt imádkozott üldözött hittársainkért.

A hálaadó istentiszteleten készült fotókat ld. a parokia.hu oldalán.

A felújítást támogatta Magyarország Kormánya a Bethlen Gábor Alapkezelő Zrt. közreműködésével.