Gyülekezeti kirándulás

Túra a Velencei-hegységben

Május 20.

Szeretettel hirdetjük a következő túránkat a Velencei hegységbe, ahol a Velencei-hegység legizgalmasabb látnivalóit, a furcsa alakzatokba kövült, gömbölyded gránittömbökből álló ingóköveket keressük fel. Nézzük meg ezeket egy kellemesen rövid, gyerekekkel is könnyen teljesíthető körtúrán!

Időpont: 2023. május 20. szombat 10:00-16:00

Kiindulópont és gyülekező 9:45-kor Pákozdon a Szent József templom mellett lévő parkolóban (Pákozd, Templom sor)

A túra hossza 7 km. Szintkülönbség 140 m. Intenzitása: könnyű.

Körtúránk Pákozd központjából indulva az ismertebb ingókövek felfedezésére ad lehetőséget, amit a gyerekek is élvezni fognak. Némelyik kőre, mint pl. a Pogány-kő, biztonságosan fel lehet mászni, és onnan a kilátásban gyönyörködni.

Szükséges: kényelmes öltözet és cipő. Saját részre elemózsia és innivaló a napra.

Eső esetén a túra elmarad.

Kérjük, töltse ki a jelentkezési adatlapot