MEGTELT 2022.01.17-én

A kÖVETKEZŐ LÉPÉS

Egy évtized után - egy intézmény előtt

Jézus mielőtt szolgálatba küldte volna tanítványait, előbb mindig biztosította a vele való találkozást és feltöltődést. Egyik helyen így szólt tanítványaihoz: Jöjjetek velem, csak ti magatok egy lakatlan helyre, és pihenjetek meg egy kissé! (Mk6,31)

A pihenés nem öncélú, hanem lehetőséget ad nekünk a visszatekintésre, másrészt az előretekintésre is. Az elmúlt évtized leginkább az alapok lerakásával, a körülmények optimalizálásával telt gyülekezetünkben, ugyanakkor a következő már a misszió szolgálatáról fog.

A hétvégén ez a két perspektíva lesz előttünk, miközben játszunk, kirándulunk, beszélgetünk, éneklünk és sok élvezetes dolgot teszünk még együtt. Várunk mindenkit szeretettel.

A jelentkezési lapot legkésőbb január 23-ig kérjük eljuttatni a lelkészi hivatalba, illetve a részvételi költségeket átutalni a gyülekezet számlaszámára (vagy befizetni a gyülekezetben).

A kÖVETKEZŐ LÉPÉS

Egy évtized után - egy intézmény előtt