Böjti imádság a békéért

Minden este 19:30-kor a templomban

Imaközösségre hívunk a templomunkba, ahol hívő szívek erősítik egymást az imádság erejében. Hisszük, hogy Istennek semmi sem lehetetlen, valamint azt is, hogy a békéért való imádság megegyezik Krisztus akaratával.

Isten békessége és ereje válik átélhetővé nem csak az érdligeti templomban, de ott is, akikért imádkozunk.Hisszük, hogy Isten hatalmas, aki háborúságok közt is tud biztonságot és békességet adni.

Mindenki jöhet. Felekezettől és gyülekezettől függetlenül, aki együtt szeretne imádkozni a testvérekkel.

Március 6. és április 15. (nagypéntek) között minden este 19:30-tól az érdligeti református templomban találkozunk.  Jézus azt mondja: “ahol ketten vagy hárman összegyűlnek az én nevemben, ott vagyok közöttük.”

Kéréseink:

  1. inkább 5 perccel korábban, mint később érkezzetek, ha tehetitek (igyekszünk pontosan kezdeni).
  2. Az alábbi listára írjátok fel neveteket. (A szervezés megkönnyítése miatt kérjük).