adventi kézműves

és bábelőadás

2022. november 26.

Szeretettel hívunk mindenkit idei adventi kézműves alkalmunkra és az azt követő bábelőadásra.

A kézműves foglalkozáson adventi koszorút és egyéb adventi/karácsonyi díszt készíthetnek a résztvevők. A hozzávaló eszközök beszerzése érdekében kérjük, hogy az alábbi regisztrációs lapon jelezzék részvételi szándékukat.

17:00-kor kezdődik a “Szabad-e bejönni, Betlehemet mondani?” című bábelőadás a Palánta Misszió jóvoltából. Az előadás a karácsonyi történetet meséli el a gyermekek nyelvén.

Szeretettel várjuk azokat a családokat és gyermekeket, akik ugyan kézműveskedni nem kívánnak, de a bábelőadásra szívesen eljönnek.

A bábelőadást követően szeretettel hívunk mindenkit egy mézeskalácsra és egy teára a gyülekezeti terembe, ahol szeretnénk a jelenlévő gyermekekkel együtt énekelni.

Kérjük, segítse munkánkat azzal, hogy november 20. vasárnap 21:00-ig kitölti az alábbi 1 perces regisztrációs lapot.

PROGRAM:

15:00-17:00 Kézműves és koszorúkészítés a gyülekezeti teremben