Templomunk felújítását már több, mint öt éve elkezdtük megálmodni. Minderre 2021 során kerülhetett sor Isten kegyelméből. A tervezés egy évvel korábban 2020-ban kezdődött, míg azelső kapavágások 2021 júliusában történtek meg. A munkát csaknem négy hónappal később, december elején fejeztük be. A felújítás keretében a templom homlokzata, a torony, az előtető, a „kék” csillag, a templom és a gyülekezeti ház melletti tér, a külső járda, a kerítés a kapu, a díszkivilágítás és sok más apró dolog is épült, illetve megszépült. A kerítés részeként elkészült az üldözött és mártír keresztyének emlékfala, amely egyedülálló helyet képez nem csak Érd, de a tágabb környezet szerte is. Hálásan köszönjük minden imádkozó, adakozó és dolgozó kéznek, hogy ezek a munkák elkészülhettek.